BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ap(si)skaičiavimai, pasibaigiantys dieviška velniava.

Praėjusią naktį. Degė kiliminė danga, visa, ką paliesdavo tavo rankos, tame tarpe ir aš, prireikė šešių ugniagesių ekipažų, keturių tonų šalto vandens, kad užgesinti visą velniavą. Dievišką velniavą.

O ryte keturi šimtai praleistų skambučių, polieteleninis maišelis su pameluotais dalykais, gera užsuktas, kad neskleistų nemalonaus kvapo. Kur tokius dalykus išmesti, rūšiuojant?

Dvidešimt septyni laipsniai. Mano kūno šiluma, matyt vėl bus kažkas pagedę. Trylika. Aukštų skiria mane nuo žemės. Milijardas. Iki dangaus. Kai net nežinai, ar ten esi laukiamas, vis nežinai, ar verta tiek lipti.

Po gaisro viskas juoda, o tiksliau, visiška spegianti tyla, beorė, bekvapė, nematoma, tačiau slegia lyg keturi autobusai būtų tau ant pečių nutūpę ir susisukę lizdą, mažiems autobusiukams vesti. Nekenčiu tylos, kaip ir nekenčiu triukšmo, tačiau net ir jų bendra harmonija dažnai kelia nepasitenkinimą manyje.

Gal dėl viso šito šlamšto ir begalinio nesusipratimo jai čia buvo gera viską padegti. Tuo pačiu ir mane, ne, tuo pačiu ir viską. Jei galėčiau pasiteisinti, sakyčiau, kad niekuo čia dėtas esu, bet dvidešimt septyni laipsniai, verčia susimąstyti apie galimą ledynmetį, tad geriau surizikuoti, nei amžiams likti lede.

Tylos krūtinę mėginu persmeigti rimuotais žodžiais, dialogais su pačiu savimi ir atsiprašymais, tačiau net suvarius špagą iki pat rankenos, ji tik dar garsiau spengia, gal juokiasi, nežinau, perprask tu ją, kad toks protingas.

Kita vertus, ta nežinia kažkuo tokia patraukli, nes nežinodamas visada susidėlioji mozaikos gabalėlius taip, kad net ir užverstus galėtum greitai sudėliot kiekvieną į savo vietas. Ir net žinodamas, kad negalėsi, vis tiek apsimeti nežinąs. Ar gi tai ne velniškai paslaptingai nuostabu? Net jei ir ne – kito pasirinkimo nėra.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 Response to “Ap(si)skaičiavimai, pasibaigiantys dieviška velniava.”


  1. 1 silentium

    “perprask, kad toks protingas…”: nesiteisink, jokio čia ledynmečio- metų laikai tiesiog keičiasi… ;)

Leave a Reply