BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aš mylėjau Tave, Tau nežinant.

Kaip sakė V. Kernagis – „Aš mylėjau Tave, Tau nežinant“. Aš irgi taip mylėjau.

Mylėjau nuo pirštų iki plaukų galiukų, nuo žemės paviršiaus iki žmogaus protui nesuvokiamų aukštybių, nuo rudens iki pavasario ir atgal, nuo pienės pūko šokio vėjyje iki ilgų žiemos vakarų.

Taip, tai beviltiška, bet tai - tiesa. Ji visada tokia, tokia, kaip ir tas jausmas. Skaudi, kaip tie žiemos vakarai, kai jautiesi toks niekšas, kaip tie rytai, kai toks niekšas ir esi. Bet tiesa visada teisinga.

Mylėjau kiekvieną rytą, kurį išvysdavo tavo skaisčios akys, mylėjau kiekvieną tavo kvėptelėjimą, kiekvieną kelio dulkę, nutūpusią ant tavo švelnių pečių.

Ir iš kur visa tai – aš šito paaiškinti negaliu. Kaip ir negaliu paaiškinti, kur kas paprastesnių dalykų, kaip kad (ne)lemti atsitiktinumai ar visiškas mano nesusivokimas, kai kalba pasisuka apie skaičius ir jų sąveikas.

Negaliu paaiškinti net aiškiai konstatuoto fakto, kodėl gi mano smegenyse, pamačius būtent tave, iš mėgintuvėlių pradėjo lietis cheminių reakcijų paveikti minčių dariniai, sujaukę precizišką vidinės laboratorijos aplinką.

Mylėjau tave, tau nežinant - bet kokių kvailybių nepridarome ir žinodami.. Kaip kad ir aš. Nes juk tu – nežinojai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

7 Responses to “Aš mylėjau Tave, Tau nežinant.”


 1. 1 poisonous

  Nepaprasta.

 2. 2 Laura

  Nežinau, šįkart banalu. Nors gal tai ir nėra nei gerai, nei blogai.

 3. 3 egle

  kaip as tave suprantu…

 4. 4 manoVardasAfganistanas

  O man patiko. Tokia paslaptis išlieka, ir subtilumas,neįžvelgiu čia kažkokio nuvalkiojimo. Gyvenimas…

 5. 5 saldejaa

  net širdelė suvirpėjo , panašų jausmą patyrus

 6. 6 Kištukė

  Oi tai taip nuostabu, net ašara nuriedėjo nuo pat akies kraštelio iki pat širdies kauburių, pajutau šlapią būseną, kai bėga šaltas prakaitas mano kūnu ir supratau, kad tai mane sujaudino. Tu mano svajonių eržilas, gal numeriuką? ;*****

 7. 7 zosė

  Skaitant daugelį tavo esė, atrodo, jog tu labiausiai myli pats save ir tiesiog nepastebi tų žmonių, kurietave myli :) Visi mes ieškome artimo kažkur labai labai toli, nors iš tiesų tas žmogus būna per žingsnį nuo mūsų, tik tikriausiai to nepastebim. Nors iš tiesų tas žmogus visad būna čia pat. Sėkmės ieškant ir randant :)

Leave a Reply