BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Bet juk ir pirmadienių niekas nekenčia, nors nė velnio jie nieko blogo nėra padarę.

Nusinešk mane į dangų, ar priversk pasijusti lyg būčiau jame, pakeldama aukštyn, nešdama tolyn, kad nebegalėčiau atsisukti atgal, kad vėjas išpūstų visas susikurtas teorijas, kurios, žinoma, yra iš prigimties neteisingos.

Ir nesakyk, kad nuneši, jei nepajėgsi, laikina kontrolė dar destruktyvesnė už svarstymus prasidedančius žodeliu „jei“, o per daug laiko prarasta, kad būtų galima jo žetonus mesti ant to paties tariamai sėkmingo skaičiaus. Ar nesėkmingo? Bet kuo dažniau mėgini, tuo labiau jauti artėjančią pergalę, nors tokia pergalė, ko gero, nedarytų garbės jokiam karvedžiui.

Gal dėl tų sunkių šarvų mane taip sunku pakelti?

Ir baisiausia, kad visą vakarą galėčiau vardyti priežastis, kodėl norėčiau tave apkabinti, o gal baisiau, kad tokiais atvejais mano iškalba pranyksta it mitas, jog galėčiau rasti kažką geriau.

Baisu net pagalvoti, ką su žmogumi gali padaryti aistra ir kiti troškimai, kurių nepajėgūs esame valdyti. Ir nepajėgūs pripažinti, kad esame/buvome jų valdomi. Dar baisiau, jei nieko dėl to nedarėme. Bet juk ir pirmadienių niekas nekenčia, nors nė velnio jie nieko blogo nėra padarę…

Nors, tiesą pasakius, pirmadieniui aš turiu daug priekaištų, pradedant sūriomis melancholijos ampulėmis leidžiamoms į mano kraują, baigiant keistais apmąstymais, kurių rezultatais dar negali pasigirti nė vienas žmogus.

Todėl ir prašau, nunešk mane… Ar bent jau pamėgink. Bent jau pirmadieniais.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 Response to “Bet juk ir pirmadienių niekas nekenčia, nors nė velnio jie nieko blogo nėra padarę.”


  1. 1 liki

    Po galais, Mantvydai… neįmanoma užrašti visų jausmų..bet kai kam įmanoma… nepaleisk to..dėkok už tai…

Leave a Reply