BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Holivudinis filmas nejudančiame automobilyje. Beribė fantazija gali būti kenksminga.

Kleo kvepėjo laisve. Nė velnio jos nepažinojau, tačiau kurį laiką, atlošęs galvą ir užhipnotizuotas iš automagnetolos sklindančio ritmingos muzikos takto, įsivaizdavau, kaip atrodytų mūsų vaikai.

Man taip nėra buvę.

Dažniausiai šiltus jausmus mano smegenys nutardavo skirti moterims, su kuriomis siejama tolimesnė ateitis galėjo tapti tik visiška katastrofa arba beregint pakeisti kursą link kitos praeivės, kuri priversdavo šiek tiek greičiau tuksėti kraują pumpuojantį organą, įsitaisiusį krūtinėje.

- Apie ką galvoji, nesugalvok čia užmigti!
- Apie atsitiktinumus. Apie nepastovumą. Nemanai, kad iš begalinės pasirinkimo laisvės žmonės netenka fantazijos, arba aklinai joje paskęsta, susigalvodami tobulo žmogaus paveikslą, kurio nesugeba nutapyti net tas, kas laiko dieviškąjį teptuką?

Ji ilgą laiką tylėjo. Negalėjau pasakyti, ar ji mąsto apie mano teoriją, ar tiesiog įdėmiai žiūri į kelią, tikėdamasi išvysti galutinį kelionės tašką. Žinoma, nežinia, kurios.

Holivudinio filmo veikėjai, nejudančiame automobilyje, turintys vardus ir šį tą bendra bei dar prieš akimirką besišypsoję, mąstė. Greičiausiai, apie tą patį.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 Response to “Holivudinis filmas nejudančiame automobilyje. Beribė fantazija gali būti kenksminga.”


  1. 1 Laurita

    kodėl, o kodėl toks trumpas! Čia daugmaž, kai paragauji ko nors skanaus, tada iš tavęs tai atima, o skanėsto, kurio skonis burnoj išlieka 30 sekundžių, gauni tik po kurio laiko. Aš darausi priklausoma.

Leave a Reply