BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Holivudinis filmas nejudančiame automobilyje. Nepažįstamas miestas gydo.

Keletą akimirkų svetimame automobilyje jaučiausi taip, kaip dauguma vyrų jaučiasi netyčia užklydę į moterų drabužių parduotuvę, tačiau greitai susipatoginau ir perėmiau pagreitėjusio širdies ritmo kontrolę į savo rankas.

Laikas, praleistas šiame mieste išgydė mano sielą. Pasiklydau nepažįstamu raštu nepažįstamų žmonių garbei pavadintuose gatvių skersgatviuose, tačiau supratau, kad jaukumui, užtikrintumas ir stabilumas nėra pati svarbiausia sąlyga. Galbūt. Ypač, kai senuose autobusuose keliaujantys žmonės stebi dar senesnius pastatus, tarsi matytų juos pirmąjį kartą, su pasimėgavimu akimis bučiuoja snieguotas kalnų viršūnes, o iš jų veidų galima suvokti, jog jie niekur kitur nenorėtų šią akimirką būti, kaip tik čia, šiame autobuse.

- Pastebėjai, kad šis miestas gydo?, - paklausė mano pakeleivė, nors, ko gero, šiuo atveju, tikrasis pakeleivis buvau aš. Ant jos riešo tarškėjo apyrankės. Man tai patiko. Tokie dalykai gydo labiau.
- O maniau, kad taip pasirodė tik man. Nuo ko jis išgydė tave?
- Nežinau. Gal nuo nepagrįstos baimės likti vienišai. O gal nuo to, jog pernelyg dažnai galvoju apie vienatvę, kuri, mano manymu, ir taip neišvengiama. Vos tik pajusdavau, kad mano sužadėtinis užmigo, jausdavausi dar vienišesnė, nes tuo metu, jis jau būdavo kitame pasaulyje – šiame likdavau tik aš ir tas keistai alsuojantis kūnas. Nieko daugiau.
- Taip ir palikai. Jį, gulintį?
- Ko gero, bet ne tik kūną.

Iki šiol nesuprantu, kodėl moterys taip retai išsipasakoja, kartu su nusivylimu prisirpusia banga, nenusinešdamos savo pašnekovo. Žinoma, tai galima paaiškinti vien tuo, jog nesuprantu net ir to, kas atrodo gražiau – paleisti ar surišti jų plaukai.

Staiga ji paleido vairą. Mes lėkėme kosminiu greičiu, slysdami nakties tamsa. Susiemė plaukus už nugaros ir paklausė:
- Na, kaip geriau?

Velniava. Štai apie ką aš kalbu.

Holivudinio filmo veikėjai, kurio veiksmas vyksta nejudančiame automobilyje, turintys vardus ir šį tą bendra, šypsojosi.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 Response to “Holivudinis filmas nejudančiame automobilyje. Nepažįstamas miestas gydo.”


  1. 1 sara

    tobulai!”…tai galima paaiškinti vien tuo, jog nesuprantu net ir to, kas atrodo gražiau – paleisti ar surišti jų plaukai”… Nebepriekaištausiu vyrui, kai neatsakys kurie auskarai labiau dera prie žalios suknelės: žali vieni, ar žali kiti… Sakysiu: Niekis… net Mantvydas to negali suprast :) liuksiškai!

Leave a Reply