BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mano x’as, mano igrekas

Dabar jau nebepasakysiu, kur tave mačiau paskutinį kartą. Spėju tuo metu nebuvau pilno proto, o gal paviliotas alkoholio ir liūdesio geidulingų bučinių. Jie tokie šalti, tokį šaltą vakarą, kai vėsuma lenda po oda, kai netyčia mūsų žvilgsniai tapo vienu. Būčiau pasikvietęs važiuoti kartu, tačiau mano automobilyje tėra dvi vietos. Viena jau rezervuota.

Nieko negaliu padaryti, auksinė narystė, kažkokie brūkšniniai kodai mano smegenyse ar panaši velniava, nejau nesupranti? Tave supa įtakingi vyriškiai, mane supa nenusigramdomas neapsisprendimo kiautas, tu kvepi vasara, aš mėgstu būti vienas, pakeisk tai, priversk negalvoti, sėsk, velniop visas akcijas ir auksines narystes.

Tiesą pasakius, aš tiesiog negaliu sustoti kalbėjęs, negaliu akmirkai nurimt, lenkiu galvą prieš tavo grožį, tuo pat metu įsitikindamas, kad nulenkęs galvą negaliu jo objektyviai įvertinti, lygiai kaip ir žiūrėdamas į tave. Tu esi mano problema, x‘as, igrekas, prakeikta Amerika, kurios dar neatrado vikingai ar tamsioji Mėnulio pusė, kurioje dar niekada nebuvau. Ir viskas per šį šaltą vakarą, ir viskas per šį netobulą mano sielos tarpeklį, į kurį nugarmėjo savigarbos ir nepasverto pykčio sušaudyti įsitikinimai.

Aš tik matau, kaip viskas griūva, tarsi sulėtintame filme, medžiai su šaknimis prispaudžiantys į suoliukus įaugusius įsimylėjėlius, dangus pabyra smailiomis šukėmis, laimę nešančiomis, kažin, ar tiems, kuriems šis stiklo lietus perkerta skėčius, skrybėles, subjauroja kabrioletų verstos odos stogus.

Tik tu lieki stovėti. Nes tu mano igrekas. Matematika niekada nebuvo mano stiprioji pusė. Bet aš išspręsiu šią lygtį.

Patiko (0)

Rodyk draugams

2 Responses to “Mano x’as, mano igrekas”


  1. 1 kubas

    silpnas esi, jei nezinai ko nori.

  2. 2 Mantvydas Leknickas

    jei

Leave a Reply