BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Painiava, ar velniava, kurios paaiškinti neįmanoma.

Visi dalykai, besidedantys aplinkui, net ir tos iki skausmo pažįstamos detalės ar kasdieniai ritualai, kurie įaugę giliai į mano kraujo dirvą, dažnai atrodo paskendę savo paprastume, keliantys vis naujus klausimus, o į juos mažai teturiu laiko atsakymams rasti.

Kodėl kartais, tiksliau visada, žmonės pameta galvas, dėl lygiai tokių pat galvų, tik skirtingais atstumais išdėliotų akių, ausų, nosies, skirtingu teptuku paliestų lūpų, kodėl tose galvose sudėliotos minčių tvarkos esame pavergiami ir stengiamės, ech, dažnai nevalingai, viską sudėlioti taip, kaip norime, tuo tarpu patys neduodame prisegti savų raktų prie svetimo ryšulio.

Kodėl pasiduodame įvairių skysčių, kitų cheminių substancijų, aistrų ir geismo įtakai, kurie mūsų gyvenimus paverčia vertais gyventi, tačiau dažniau nuplukdina į nenusakomą melancholiją? Apskirtai, juk niekas nėra pasakęs, kad mūsų gyvenimas bus toks, kokio norime, kad būtų buvę pasakyta. Iš tikrųjų, net gi nieko nėra pasakyta.

Kartais tai varo iš proto, tačiau tuo pat metu ir atneša nuostabų akimirkos žavesį, arba akmirką, kai užsimerkęs vienai sekundės daliai, pramiegi svarbiausius įvykius. Kodėl miegame?

Kodėl keliamės, jei net ir nesikėlus, kažin ar pasaulis labai jau dėl to nukentėtų. Nė velnio. Kodėl iš visų jėgų stengiamės palikti kuo gilesnį pėdsaką, kad įrodytume vėlesniems žemės lankytojams, jog egzistavome ne be reikalo? Juk abejotina, ar tuo mes galėsime gėrėtis, juo labiau, tai tik geriausio scenarijaus atomazga.

Gal viskas kyla iš begalinio mūsų egoistiškumo, apie kurį galėtų paliudyti kiekvienas mūsų aplinkinis, kaip ir mes galėtume apie jį pasakyti tą patį.

Kodėl kiekviena veltui praleista sekundė ar valanda mums neatrodo tokia skaudi, kaip tos, kurias praleidžiame nesėkmingai siekdami užsibrėžto tikslo? Juk jos tarsi pasislepia mūsų nuolatiniame savęs apgaudinėjime, bet ir tai mes neigiame..

Visa ši painiava, gali atrodyti lyg nesusijusių įvykių, potyrių ar jausmų visuma, kažkas panašaus į nesureguliuojamą automobilių spūstį, tačiau neabejoju, kad bent jau trumpam joje įstrigus, galvoje gali gimti nuostabiausi dalykai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

0 Responses to “Painiava, ar velniava, kurios paaiškinti neįmanoma.”


  1. No Comments

Leave a Reply