BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Painiava čia per švelniai pasakyt

Sako, ar pats sakau, kad du žmonių tipai šiam pasauly vaikšto. Mylintys ir tie, kurie pavydi pirmųjų laikinos laimės. Ir treti – neteisingai suskirstę žmones į tipus.

O man taip gera. Nežinoti, ką reiškia šis žvilgsnis, ar jo atspindys reiškia, kad krentu į tave? Giliai, kažkur, kur nepasiekia chirurgo skalpelis, kur jokia įkvepta dulkė nebuvo nunešta, kur net mintims ne visoms lemta nusileist, minkštai, dūžta jos lyg krištoliniai dangaus laivai.

Galvoje trūkinėjantys vaizdiniai, šviesos atspindžiai, kuriuos greitai apkabina tamsa ir belieka tik lietimu patikrinti ar laimės ratas sustos ant mikrobangės, ar yra vilties laimėti kažką daugiau nei keturdurį sedaną, nes tokiu atveju užtektų ir viendurio.

Štai tokia loterija, štai va, mano bilietas, net nežinau, kur čia pasižiūrėt, ar laimingi skaičiai iškrito. Tai ir žiūriu, į akis, kurios dar didesnė paslaptis, ir spėju, laimėtoju čia jau tikrai neišeisiu. Ar skambutis turėtų pranešt, jei įvyktų atvirkščiai?

Ir dar sako, laimėjimai žmonėms laimės didelės neatneša. Ar ne baugu? Aišku, ką ten, maišo pinigų gi nepašokdinsi ant pakelės žvyro, pagal seną melodiją, nesuliesi lūpų su monetų vėsa. Todėl ir seku, laukiu, krentu.

Kai lietus nustos prausti prasikaltusios žemės paviršių ir debesys nebedangstys žmonių nuodėmių, kai melas pasikars iš nuobodulio ir šypsenos gims be dirbtinio apvaisinimo, kai audros primins tik vėjo šnarenimą ir vanduo tekės lyg ašaros iš norinčiųjų atsiprašyti akių. Kai aš prabusiu.. laimėtoju.

Patiko (0)

Rodyk draugams

2 Responses to “Painiava čia per švelniai pasakyt”


 1. 1 silentium

  Prabusi, Mantvydai, prabusi. Kitaip ir negali būti.

 2. 2 Varle Karaliene

  Jetau kaip graziai. Tiesiog eilerastis proza :)
  Mantvydai, tikrai labai graziai cia :)
  Ak, kada mane kas taip isimyles :)
  +10

Leave a Reply