BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tikras vyras.

Tikras vyras niekada nemeluoja. Atsatęs krūtinę, kurioje vis dar alsuoja medžiotojo prigimties savigarba, prisipažįsta klydęs – tikras vyras niekada nebėga. Nebent link to, ko sieka, juk įsibėgėjus lengviau pašokti aukštyn.

Tikras vyras visada užleidžia vietą, visada apgaubia savo švarku moters pečius, niekada nežiūri į žemę, nes pasodintas ąžuolas stiebiasi dangaus link. Visada lieka atviras ir tiesus, nes kiekviena problema jam tėra dar vienas iššūkis. Tikras vyras niekada nesmogia iš nugaros, nes jis mėgaujasi paskutiniu priešo žvilgsniu. Tikras vyras niekada nesmogia be priežasties – palieka tai neapsiplunksnavusiems viščiukams kovojantiems dėl saulėgrąžos lukšto.

Jis niekada nenutyli, jei mato savo giminės atstovo nedžentelmenišką elgesį, nors puikiai suvokia šio pamokslo beprasmiškumą. Tikras vyras niekada nesididžiuoja, nebent tai jo damos grožis ir išmintis, nebent tai jo vaikų nuoširdumu spindinčios šypsenos.

Jis niekada nedejuoja, nebent tai naktinė malda pačiam sau, niekada neverkia, nebent tai ašaros galinčios padaryti jį stipresniu arba begalinės laimės išraiškos būsena. Tikras vyras visada išklauso, leisdamas atsiremti į emocinį stuburą, ištikimai tarnauja savo įsitikinimams, tikras vyras rūpestingas tėvas arba mąslus vienuolis, tikras vyras nebijo karo – bijo jo pasekmių.

Tikras vyras santūrus, bet ir šarmingas, tikras vyras tai ne bicepsai ar milijonai banko sąskaitoje, tai ne žemas balsas ar šeriai skruostų zonoje, tikras vyras net gi ne prabangiame Armani kostiume įspraustas kūnas ar tiesiog stiprioji lytis. Ne, tikras vyras tai tas, kuriuo kiekvienas norime tapti. Pasiseka tik atkakliausiems.

Patiko (0)

Rodyk draugams

6 Responses to “Tikras vyras.”


 1. 1 Ieva

  O tu, Mantvydai, apie save čia rašai ar apskritai apie tikrą vyrą?

 2. 2 M.

  Yra tiesos, bet pasirinkta forma, mano galva, visiškai netinka. Kam taip gay, ir pompastiškai rašyt. Manau, kad nė vienas “tikras vyras” (kad ir kokį pavyzdį paimtume) neapsiėjo, savo laiku, be vienos nakties nuotykių, plaukštelėjimų per užpakaliukus, melavimų ar kitų, atseit, ne vyriškų dalykų. Kaip ir sakiau, mintis gera, yra gerų dalykų, bet neužskaitau žiūrėjimo iš vienos pusės ir pompastikos. Keep on writing

 3. 3 blackkdiamond

  Esi mėgstamiausias mano blog’eris. :)) Jei kada ateity sugalvotum išleisti savo knygą, tai aš būčiau bene pirmoji, kuri norėtų ją įsigyti. ;>

 4. 4 Makia

  Sąvokos kaip “Tikras vyras”, “Tikra moteris”, “Tikrasis grožis” į visuomenę anteša tik blogį. Blogį, nes sukuria siekiamybę, nes sukuria standartą ir tuo pačiu kuria kitą sąvoką, priešingą sau. Pvz. visi kurie neatitinka čia išvardintų bruožų patektų į subjektų ratą “netikras vyras”. Silpnavaliai tada siekia to “tikrumo” nors iš prigimties tokie nėra, eina prieš savo prigimtį, iškreipia save. Prieš autorių nieko neturiu (priešingai, čia išvardintos vertybės ir savybės yra labai man priimtinos) tačiau negalėjau nepasisakyti dėl šių destruktyvių sąvokų.

 5. 5 Mantvydas Leknickas

  Visiškai pritariu, tačiau kol tai nėra įtraukta į LR Konstituciją, niekas neprivalo laikytis šių punktų :) o jei rimtai, tai kiekvienas viską suvokia savaip ir tai yra labai gerai, nes taip gimsta originalumas ir įvairovė.

 6. 6 хиромант

  Man patinka Makia ir Mantvydo paskutiniai komentarai.

Leave a Reply