Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-05-02

Raudonas Mustangas ir raudonos lūpos

Publikuota: Be temos

Ji užsikėlė aukštakulniais padabintas kojas ant raudono Mustango, negalėjai pasakyti, kas buvo labiau raudonos spalvos – automobilis, ar jos lūpos, tačiau buvo aišku, ko labiau norėjai, ar pavairuoti riaumojantį žvėrį, ar būti paliestam jos lūpų.

Galėjai pasakyti, kas labiau traukė rankas – dirbtine oda aptrauktas vairas, ar jos įdegusi oda, godžiai ryjanti saulės spindulius.

Galėjai pasakyti, kur labiau norėtum matyti savo atvaizdą – Mustango veidrodėlyje, vėjo taršomais plaukais, ar jos akinių nuo saulės stikluose, su plaukuose paskendusiais jos pirštais. Po tais stiklais slėpėsi ne ką mažiau galingas užtaisas nei po automobilio gaubtu.

Automobilį galima suvaldyti. Jos – ne.

Kiekvienas galėjo pasakyti, kad ji kvepia pavojumi, bet kiekvienas šiuo atveju būtų nusispjovęs į tokius nuojautos kliedesius. Na, bent jau būtų priskyręs įspėjimus kliedesiams.

Mustango metalo paviršių braižantys aukštakulnių durklai lengvai galėtų sudarkyti bet kurio vyro ego, ką jau kalbėti apie kitokią moralinę žalą, kaip kad pavyzdžiui sugriautą tobulos moters paveikslą, kurį dabar matote prieš savo akis. Šiam molbertui smegenys panaudotų jos šabloną, o vaizdas persekiotų labiau nei Odisėjas svajonę grįžti namo.

Besileidžianti saulė įrodė, kad jos lūpos kur kas raudonesnės už nudažytą metalą, o po akiniais slepiasi nežabojamas jėgos variklis. Du.

Ir ką gi tu gali padaryti, kai tokia jėga važiuoja tiesiai į tave? Trauktis, ar mėginti stovėti?

Patiko (0)


Atgal į: Raudonas Mustangas ir raudonos lūpos