BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Holivudinis filmas nejudančiame automobilyje. Nesustabdomi posūkiai.

Atėjo metas sustoti.

Ji pasuko į kelkraštį ir pasuko raktelį, taip variklis nustojo suktis ir pradėjo suktis cigaretę, o tada atsisukusi į mane, pamatė, jog aš visą laiką jau buvau atsisukęs į ją, suktai nusišypsojo ir atsuko lange tarpelį, pro kurį išmetinėjo pridegtos suktinės pelenus.

Man visai susisuko. Galva, sakyčiau.

Radijukė grojo Wicked Games ir buvo viena iš tų akimirkų, kai jautiesi fantastiškai apsvaigęs nuo gyvenimo žavesio netikėtumų nakties paukščių dūmų odinių sėdynių girgždėjimo ir kitų detalių, kurios vertė mane daryti kvailystes, o po to, galvoti.

- Ar būtų galima, JusTave pakviesti šokiui?

Pasakiau, išlipęs lauk ir pravėręs jos duris ir ištaręs šiuos žodžius, ištiesiau ranką, siekiančią jos rankos. Ne vedyboms, šokiui, nors, kas čia žinot gali.

Šiaip nemėgau šokti, nes tokiais atvejais nenorėčiau pamatyti savęs iš šono, todėl prieš tai gerai apsidairiau, ar nėra slaptų kamerų – nebuvo.

Ji išlipo, štai, stovinti, visa, tokia lengva. Apkabino mane, per pečius, plonu liemeniu nubėgo mano rankos, ir to nelabai bepavadintum šokiu, nes tai buvo judesys, bet ne šokio, o link vienas kito.

- Jei paklaučiau JūsųTavęs..
- Nepaklausk, o pabučiuok.

Ir viskas dar labiau pradėjo suktis, galbūt net greičiau nei NASA išbandomieji aparatai, galbūt greičiau nei planetos aplink saulę, galbūt greičiau nei mūsų gyvenimai, kurių jau nebeįmanoma sustabdyt, kai pirmą kart pramerki akis.

Galėjau tik prisiekti, kad nieko nėra nuostabesnio, už mano asmeninę vairuotoją, klausimas, kur ji mane nuveš?

Holivudinio filmo veikėjai, nejudančiame automobilyje, turintys vardus ir šį tą bendra, važiuojant besišypsantys, o dar prieš akimirką giliai susimąstę, dabar šoko nakties ir automobilio žibintų bangose, o vienam iš jų smarkiai sukosi galva. Didelė tikimybė, kad net ir abiems.

Patiko (0)

Rodyk draugams

2 Responses to “Holivudinis filmas nejudančiame automobilyje. Nesustabdomi posūkiai.”


  1. 1 Gabrielė

    Jetau! Kaip nuostabu!
    Tai primena mano gyvenimą prieš porą metų, kai tiesiog gyvenau ir sutikau pačius nuostabiausius žmones. Teko ir dviese viduryje miško pašokti!

  2. 2 Mylimoji

    Kaip miela, na kaip faina…

Leave a Reply