BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sulaužytas raštiškas pasižadėjimas nesusitikti.

Po paskutinio mūsų susitikimo (kampinėje kavinėje, ketvirtą valandą ryto), praėjo gananemažaidaugilgolėtaibėgančiostovinčiovietojenepajudinamo laiko – bent jau taip rodė storas, nenuplėštų kalendoriaus lapelių, odos sluoksnis. Ruduo nė nesigėdydamas pylė liūdną purvą į (ir ant!) žmonių galvas ir, tenka pastebėti, daugeliui nepadėjo nė kepurės.

Buvo šalta. Dėl oro. Trūkumo. Tavęs. Buvo keista – nes šis susitikimas nebuvo planuotas ir net gi dėl keleto priežasčių: Raštiško pasižadėjimo nebesusitikti, žodinio atsisveikinimo, išgalvotų ir visiškai nenaudingų norminių dalykų, kurie aiškiai nebuvo norma.

Kvailiai. Visada kenčia. Štai tokia buvo pagrindinė priežastis, kodėl susitikimas vis dėl to turėjo įvykti.

Net gi kvailiai žino, kad lauke sėdėti esant tokiam orui – kvaila. Todėl sėdėjau nugara į milžinišką langą, tačiau, yra sakoma, kad ne visus pažįsti tik iš veido. O tai, kad ne tik sakoma, įrodė, raštinį pasižadėjimą nesusitikti sulaužiusi, viešnia, sugavusi mane bestebintį, kaip greitai ant piršto stingsta karštas žvakės vaškas. Sustingau ir aš, ir, jei kas būtų stipriau plekštelėjęs per petį, būčiau subyrėjęs, kaip ir tas, kurį nusipurčiau nuo piršto.

Ką čia ir kalbėti. Kai pabučiavo mane, karštis atlėgo ir nutrupėjo, kaip sustingęs vaškas, o ant lūpų liko keistas svetimumo skonis, matyt tai supratusi, pareiškė, visai, kaip anąsyk, kad vis dar nenorinti manęs mylėti. Aš vėl gi pritariau, atsakydamas tuo pačiu. Po velnių, kokio velnio, tada, reikėjo šitaip sutrukdyti mano vakaro linksmybes ir juo labiau sulaužyti tokią svarbią sutartį. „Tai lyg nusikaltimai žmonijai“ – šūktelėjo ponas, prie gretimo staliuko.

Ji, kaip visada, gūžtelėjo pečiais ir man staiga kilo begalinis noras juos apkabinti. Bet kur tau – kaip visada, pradėjo greitai rengtis, o aš, lyg tyčia, nebuvau patyręs pėdsekys, ir likau sėdėti prieš ramią, bet ištiesusią nugarą žvakės liepsną.

Dar vienas susitikimas praėjo ne taip, kaip buvo planuota, nes didžiųjų katastrofų, niekas negali nuspėti, o šio proceso archyvatorė, sėdinti prie baro, visą laiką barškinusi rašomąją mašinėle, tik gūžtelėjo pečiais. „O šitų, apkabinti nesinori?“ – šūktelėjo ponas, prie gretimo staliuko.

Ne, atsakiau, ir susiruošiau laukan, bijodamas, kad šis paklaus, kodėl.

Patiko (0)

Rodyk draugams

3 Responses to “Sulaužytas raštiškas pasižadėjimas nesusitikti.”


 1. 1 latesta

  Lengvai skaitėsi (:
  Be to, rašymo stilius vienas iš tų, kurį norisi atrasti kiekviename straipsnyje, laikraštyje, knygoje.

 2. 2 tik

  O ji zino kad jus buvo susitike? :) To susitikimu nepavadinciau.

 3. 3 Forton

  This American Action Adventure movie directed by Bruce Willis from Paramount Pictures. G.I. Joe: Retaliation movie released on Mar 29, 2013 starring by Bruce Willis as Joe Colton.

Leave a Reply